Çeviri Durumları Romantizm Visual Novel

SEN ve BEN ve O: Bir Aşk Hikayesi

Bakayume ve passionplus ekipleri ile işbirliği içerisinde çevirisine başladığımız SEN ve BEN ve O: Bir Aşk Hikayesi projesini sizlere yakın gelecekte sunacağımız için mutluluk içerisindeyiz!

Oyunumuzun Konusu:
Nitroplus tarafından yapımı üstlenilmiş olup 28 Haziran 2013 tarihinde piyasaya sürülmüştür.

“Hayat dediğin bir merdiven gibidir: Basamakları tırmanmaktan başka yolu yoktur. Eğer kafanı çok yorarsan bir sonraki adımı atmakta zorlanırsın.”

Şiiniçi’nin tek derdi tasasız bir hayat sürmek. Okulun gözde kızı Miyuki’yle önceden yakın arkadaş olsa da, onun sıradan bir hayata düşkünlüğü yüzünden onun sınıftan herhangi bir arkadaştan ötesi olamıyor.

Ama her şey bir gün okulun teras katında, sınıfın eksantrik kızı Aoi onu birden öpmeye çalışınca değişiyor. Miyuki de tam zamanında Şiiniçi’nin imdadına koşuyor ama sonrasında Şiiniçi’nin içinden bu bir başına olan kızın donuk gözlerinin gizemini çözmek geliyor. Bu konuda Miyuki’den de yardım istiyor ve böylelikle bu üçlü arkadaş oluyor.

Günler geçiyor ve Aoi dostluğun özünü kavrıyor ama aynı anda da Miyuki’nin içindeki uzun zamandır bastırdığı hisler uyanıyor. Onun ve Şiiniçi’nin arasındaki mesafe eridikçe üçlünün arasındaki sıkı olan bağ gitgide inceliyor.

Miyuki mi Aoi mi? Şiiniçi hangisini seçecek?

Oyun İçi Görseller:


Etiketler:
totono, you and me and her, totono çeviri, totono türkçe, totono yama